הדפסה על קאפה – ללקוחות פרטיים ועסקיים

קאפה וקנבס – כמה מבלבל. השמות מעט דומים אך המוצרים שונים לחלוטין. בעוד הקנבס הוא בד מתוח על מסגרת עץ, הקאפה דומה יותר לקלקר מוחלק (וזאת הודות לצבע הלבן שלה). הדפסה על קאפה מאפשרת תוצאה באיכות גבוהה, וברמת גימור מדויקת על משטח חלק. 

חשבו על התמונות שהיינו מפתחים פעם? קאפה תראה דומה, רק בכל גודל רצוי וללא צורך במסגרת. למעשה, ניתן להדפיס על קאפה באופן כזה, שהתמונה תיראה ממוסגרת, ללא צורך במסגרת פיזית. האפשרויות הן אינסופיות ומתאימות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

 

יתרונות ההדפסה על קאפה ללקוחות עסקיים

היתרון הבולט ביותר לצד איכות ההדפסה הוא משקל! הקאפה הוא חומר קל ביותר ולכן, הוא מתאים לתליה על קירות גבס. כשמדובר במשרדים, למשל, הדבר מקל מאד על הבחירה. הדפסה על קאפה מתאימות מאד לשילוט למטרות הדרכה או תצוגה, מיתוג עסקי וכמובן – עיצוב. לקוחות עסקיים רבים נהנים מיתרונות ההדפסה על קאפה כשהבולטים שבהם הם האיכות, המחיר והמשקל של ההדפסה.

 

אפשרויות מפתיעות להדפסות עסקיות על קאפה

כשאנחנו חושבים "הדפסה על קאפה" אנחנו בדרך כלל חושבים על תמונה מוגדל. אבל בפועל, להדפסות כאלה יש מגוון אפשרויות רחב ומפתיע במיוחד. למשל – ניתן להדפיס על קאפה דו צדדית ולתלות אותה מהתקרה. הדפסה זו מתאימה במיוחד לאירועים או לצרכי מיתוג.ניתן לחתוך את הקאפה לכל גודל ואפילו צורה – עגולה, מרובעת, או אפילו בצורה של חיה כלשהי.

כל האפשרויות פתוחות.ניתן לתלות אותה בשלל דרכים – עם חבל או חוט דיג, מתלה מדבקה, מסגרת אלומיניום או אפילו דבק דו צדדי (במקרה של האחרון, יש לוודא שמדובר בדבק שלא יפגע בקיר).הדפסה על קאפה היא ארץ האפשרויות האינסופית בכל הנוגע לחשיבה יצירתית.

 

לקוחות פרטיים נהנים מאפשרויות עיצוב בלתי נגמרות

הדפסה על קאפה מתאימה במיוחד לעיצוב הבית. ניתן להדפיס עליה תמונות בכל גודל אשר יתאימו לכל חלל מגורים. התוצאה תהיה מרשימה והודות לטכנולוגיית ההדפסה הכוללת לימינציה למראה מבריק ושמירה על איכות ההדפסה וצבעיה לאורך זמן. אם אנחנו מדברים על עיצוב חדר ילדים, למשל, בוודאי תשמחו לדעת שיש באפשרותנו לחתוך את הקאפה לכל גודל וצורה לבחירתכם. למשל – לבבות, כוכבים וכל צורה אחרת! כל האפשרויות פתוחות בדרך לעיצוב חדר החלומות עבורכם.

לסיכום, הקאפה מתאימה להדפסות מכל סוג ולכל מטרה – עסקית או פרטית. אם תחליטו לעצב מחדש את הסלון או חדר הילדים שלכם, אם תצאו בקמפיין מכירות ענק לעסק שלכם, אם תציגו עבודת גמר במוזיאון, הקאפה היא הפתרון הנוח ביותר שניתן להציע לכם. היא קלת משקל, איכותית ונוחה לכל כיס. ההדפסה נשמרת לאורך זמן, באיכות גבוהה וצבעים חדים. והכי חשוב – הדפסות הופכות כל מקום לשמח יותר, צבעוני, מלא במסרים ובאמירה אישית. היום, המחיר כל כך נוח שזה פשע לא לבטא את עצמכם. לכו תדפיסו!

לקוחות עסקיים

אולי יעניין אותך גם

למתג את העסק
עסקים
6 דרכים למתג את העסק

בנוף העסקי התחרותי של היום, מיתוג משחק תפקיד מרכזי בבידול החברה שלך ובתהודה עם קהל היעד שלך. מיתוג יעיל לא רק עוזר ליצור תפיסה חיובית

קרא עוד »