כורסא לחדר הילדים – 4 יתרונות

אם נכנסתם זה עתה לדירה חדשה או בית חדש ואתם ניצבים בפני המשימה של ריהוט חדר הילדים, ודאי ערכתם רשימה שכוללת מיטה או לול, שטיח ושידה או ארון. בוודאי לא רבים מכם שקלו לשלב בחדר הילדים כורסא יפה ונוחה. יחד עם זאת, יכול להיות שפריט ריהוט זה, שלרוב נמצא בסלון או בחדר השינה של ההורים, יכול לשדרג את חדר הילדים ולהפוך את הבילוי עם הילדים בחדרם, לנוח ומהנה בהרבה.

 

הורים טריים

אם בשעה טובה אתם מצפים לילד הראשון שלכם, קניתם עריסה, שידת החתלה וצבעתם את החדר לקראת בואו של התינוק או התינוקת המיוחלת, כדי שתדעו שיש שכורסא בחדר של הרך הנולד יכולה להיות בגדר הצלה של ממש.

באותם חודשים ראשונים, מרבית התינוקות חשים לא בנוח, ומעירים את ההורים הטריים כל כמה דקות. חלקם סובלים מכאבי בטן וגזים, לחלקם צומחות השיניים וגורמות לכאבים לא נעימים, חלקם רוצים לאכול, צריכים שיחליפו להם חיתול או סתם מתקשים להירדם.

לילות שכאלה עשויים להיות ארוכים ומעייפים במיוחד, ולשרוד יום עם התינוק השובב בפארק או יום מאתגר במשרד עשוי להיות קשה אף יותר אם הגיע לפניו לילה לבן נטול רגע אחד של מנוחה. כורסא נוחה תאפשר להורים הטריים להרדים, להרגיע ולהאכיל את הפעוט הבוכה בקלות ובנוחות ותהפוך את היום שלמחרת להרבה יותר נסבל.

 

מקום טוב לסיפור לפני השינה

גם אחרי שהילד או הילדה שלכם יגדלו מעט, הם עדיין ידרשו לא פעם שתרדימו אותם, ויסרבו ללכת לישון עד אשר תקריאו להם סיפור לפני השינה. אם אתם מאותם הורים שיכולים לשבת שעות ולהקריא לילדיהם ספרים שלמים או אם אתם פשוט רוצים לשבת על כורסא נוחה בשעת הסיפור, כורסא בחדר הילדים תהפוך את הבילוי הלילי שלכם בחדר הילדים לנוח בהרבה.

 

השגחה מקרוב על ילדים שובבים

ילדים חייבים לשחק זה עם זה כדי ללמוד לתקשר, לבטא את עצמם, לפתח אמפטיה ויכולות לשמור על גבולות אישיים. יחד עם זאת, כאשר מדובר בילדים אנרגטיים ושובבים במיוחד, כל משחק מהנה ונעים יכול להתפתח עד מהרה למריבה איומה. אם אתם מרגישים שהילדים שלכם לא במיטבם היום, ויש סיכוי סביר שיצמחו בעיות, קחו מגזין, הפעילו פודקסט או הדליקו את הרדיו, ושבו על הכורסא בחדר הילדים.

 

לפעמים גם ילדים קטנים אוהבים להרגיש גדולים

אם תציבו כורסא בחדר המשחקים של הילדים שלכם, סביר להניח שאתם בונים על כך שאתם תהיו אלו שישתמשו בה במרבית המקרים, ואולי מידי פעם הביייביסיטר או סבא או סבתא. יחד עם זאת, גם הילדים שלכם יוכלו להנות מישיבה על ספה שכזו. סדרו להם מדף עם ספרים אהובים ליד הכורסא ועודדו אותם לשבת ולקרוא.

אם החלטתם להציב כורסא בחדר הילדים ואתם מעוניינים בכורסא מעוצבת ואיכותית במיוחד, בדקו את הכורסאות של עידה שם ללא ספק תמצאו את הכורסא המושלמת בשבילכם.

ילדה שמחה בחדר שלה
ילדה שמחה בחדר שלה

אולי יעניין אותך גם

טיק טוק
כללי
איך להגיע לפור יו בטיקטוק?

טיקטוק הפכה בשנים האחרונות לאחת הפלטפורמות המרכזיות והמובילות מבין הרשתות החברתיות. הגלישה בטיקטוק מתאפשרת גם בפיד האישי של המשתמש וגם בעמוד פור יו, שמציג לכל

קרא עוד »
תרגול קסם
כללי
איך להתחיל לעסוק בקסמים?

ילדים ואנשים מבוגרים רבים רוצים לעסוק בקסמים ובקוסמות בצורה מקצועית או חובבנית. עיסוק בקסמים משפר את זריזות הידיים וחדות המחשבה, ותורם להגדלת הביטחון העצמי. אם

קרא עוד »
תואר קל יותר
כללי
האתר שיקל לכם על התואר

לפני 3 שנים סיימנו את לימודי התואר הראשון שלנו, לאחר שכל המכרים שלנו סברו שלא נצלח אותם. שכן, היינו ידועים כתלמידים חסרי קשב, שלא מסוגלים

קרא עוד »