כישרון מולד או עבודה קשה? איך הופך אדם לסטנדאפיסט 

כבר שנים שאנחנו מחכים לרגע שבו מישהו יפיק סרט שיציג את הדרך שסטנדאפיסט עובר. כך שיתאפשר לנו לדעת אחת ולתמיד אם מדובר בכישרון מולד או בעבודה קשה שנמשכת כמה שנים טובות. אבל לצערנו, נכון לרגע כתיבת מילים אלו, טרם יצא לאור סרט כזה ונראה שלא צפוי לצאת גם בקרוב.

לכן, החלטנו להרים את הכפפה ולכתוב מדריך מקיף בנושא שיאפשר לנו ולכל דורש לדעת האם מדובר בכישרון מולד או עבודה קשה. הישארו אתנו ותגלו את התשובה.

 

תכירו קודם את המומחים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

כדי שנוכל לענות על השאלה המתבקשת, היינו צריכים לפנות למי שיודעים דבר או שניים על סטנדאפיסטים. סביר להניח שאתם חושבים שפנינו אל המפיקים שלהם או אל הסטנדאפיסטים עצמם. אם כך, דעו שאתם טועים. בחרנו לפנות אל ההורים של סטנדאפיסטים מוכרים. שכן, הם אלו שמכירים אותם מהרגע שהגיחו אל אוויר העולם. כך שהם יודעים להגיד אם מדובר בכישרון או עבודה קשה.

 

כישרון מולד או עבודה קשה? התשובה של ש' אבא של סטנדאפיסט מוכר

ש' הוא אב גאה לסטנדאפיסט שאתם בטוח מכירים. הוא בחר להיות בעילום שם מכיוון שבנו אינו יודע שהוא התראיין למדריך שלנו. ש' אמר לנו שאצל הבן שלו מדובר בשילוב בין השניים. לדבריו, מהרגע שנולד הוא הצחיק את כל המשפחה, אבל כדי להגיע אל המקום שהוא נמצא בו היום, הוא היה צריך לעבוד קשה.

חשוב לנו שתראו איך נראה אמן שהתפתח בעקבות שילוב של השניים. בגלל ש – ש' לא יכול לחשוף את בנו, החלטנו להציג בפניכם אתר של אמן מוכר אחר, הנה הכתובת שלו: https://standup-now.co.il.

 

כישרון מולד או עבודה קשה? התשובה של ד' אמא של סטנדאפיסטית מוכרת

כששאלנו את אמא של ד' את השאלה הזו היא צחקה בקול. היא אמרה שהילדה שלה הייתה מסורבלת מאוד מאז שנולדה. היא לא התכוונה להצחיק, אבל ככה יצא לה. לדבריה, ככל שהשנים עברו, היא ראתה שהיא נהנית מהצחוק המתגלגל שנשמע מסביבה. היום, היא צריכה לעבוד קשה כדי להצחיק כשהיא עולה על הבמה. שכן, הכישרון המולד שלה לא מספיק משעשע היום.

 

מה המסקנה שלנו?

אחרי ששמענו את התשובות שנמסרו לנו מההורים של סטנדאפיסטים מוכרים, הבנו שאצל כל אחד זה מגיע ממקום אחר. יכול להיות שיש סטנדאפיסט אחד שאצלו מדובר בכישרון מולד בזמן שאצל אחר זו עבודה קשה. כמובן שיש גם את אלו שיש להם שילוב בין השניים והם מיוחדים במינם.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם וגם לנו לדעת איך אדם הופך לסטנדאפיסט. כעת, כשיש לנו את המידע המקיף בנושא, אנו יכולים לשבת במופע סטנד – אפ מבלי לחשוב יותר מידי על שאלות שמטרידות אותנו.

סטנדאפיסט

אולי יעניין אותך גם

עוגת יום הולדת
אירועים
אטרקציה לאירוע יום ההולדת?

יום הולדת לילדכם יכול להיות מכל מיני בחינות דבר מאתגר ולכן, כדאי מאוד כחודש לפני האירוע לקרא כמה שיותר מאמרים בנושא וללמוד מהן האפשרויות, כמה

קרא עוד »