3 טיפים לפני שמעסיקים חוקר פרטי

במידה ומתעורר אצלכם החשד שאדם קרוב אליכם הסתבך במעשה פלילי, אינו דובר אמת, מתנהג בצורה חשודה או מנסה להסתיר מידע – חוקר פרטי היא אופציה מעולה כדי לגלות את האמת, ולהפריך או לאשש את החשד. עם זאת, השכרת שירותיו של חוקר פרטי צריכה לבוא רק לאחר שקיים חשד אמיתי ומבוסס אודות אותו אדם. מה תוכלו לעשות על מנת לבסס את החשדות שלכם?

 

לנסות ולגלות בעצמכם את הפרטים

לפני השכרת שירותיו של חוקר פרטי, תוכלו לנסות לברר בכוחות עצמכם מה בדיוק קורה. בשלב הראשוני ניתן לתת תשומת לב מוגברת להתנהגותו ועיסוקיו של האדם בו אתם חושדים – האם התנהגותו משתנה במצבים מסוימים או כשהוא פוגש אנשים מסוימים? האם הוא מקבל לעיתים תכופות שיחות טלפון לא מזוהות, ומחפש מקום שקט ומבודד על מנת לדבר בחופשיות? האם הוא מרבה למחוק את היסטוריית הגלישה שלו באינטרנט?

במידה ועניתם בחיוב על השאלות האלו, תוכלו לנסות ולעקוב אחר אותו אדם. אמנם ככל הנראה שלא יהיו בידיכם את המשאבים והזמן שיש לחוקר פרטי על מנת לבצע מעקבים, אך ניתן לנסות להתחקות אחריו בעצמכם (עד כמה שניתן) ולראות האם הוא הולך למקומות חשודים או נפגש עם אנשים לא מזוהים.

 

'להיצמד' לאותו אדם ולראות האם התנהגותו משתנה

במידה וביצעתם את השלב הקודם, והחשדות שלכם רק גברו – תוכלו לנסות ולהתקרב כמה שניתן לאדם בו אתם חושדים, על מנת לאשש את החשדות.

כנראה שבנוכחותכם הוא לא ידבר בחופשיות בטלפון או יגלוש בחופשיות באינטרנט, ואולי אף ישדר סימני מצוקה. אם תהיו ערים לסימנים אלו, אולי תוכלו להוציא ממנו את מה ש'יושב לו על הלב', ולנסות לעזור לו לצאת מהמצוקה אליה הוא נקלע.

 

לעמת את החשוד עם החשדות נגדו, ולראות מה תגובתו

שלב זה מומלץ רק במידה ואתם בטוחים שהחשדות שלכם נכונים, ושתוכלו לפתור את הבעיה גם ללא עזרתו של חוקר פרטי. עימות עם החשדות בהכרח יידע את אותו אדם שאתם חושדים בו, ומידע זה עשוי לגרום לו להסתבך עוד יותר או לשנות את התנהגותו כשאתם בסביבה (כך שאולי כלפי חוץ נראה שהמצב חזר לקדמותו, אך מתחת לפני השטח הבעיה עודנה קיימת).

 

במידה והחשד מספיק מבוסס – תוכלו לפנות לחוקר פרטי

חוקר פרטי מצויד בכל האמצעים הטכנולוגיים השונים, ומכיר את כל דרכי הפעולה, על מנת לגלות מדוע האדם שקרוב אליכם מתנהג בצורה חשודה – ויוכל לסייע בפתרון העניין אחת ולתמיד.

על מנת להזמין את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי ואמין, ולקבל מידע נוסף על השירות שהוא מציע – תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט https://www.ibpi.org.il. בפנייה לחוקר הפרטי מובטחת דיסקרטיות מלאה, כך שאף אחד לא יוכל לדעת שאתם אלו שביקשתם לחקור ולגלות את החשדות.

חוקר פרטי

אולי יעניין אותך גם