3 שיטות גישור פופולריות למגשרי גירושין

כולנו רוצים להאמין שהאהבה תגבר על הכל, אבל למרבה הצער משברי החיים, משקעים ישנים ומתחים ולחצים עלולים להכריע גם את האהבה הכי גדולה. לעיתים הפרידה היא המעשה ההגון והבריא ביותר עבורכם ולמען ילדיכם שיגדלו בסביבה נטולת מתחים וריבים. סיגל גאיה כסיף הינה עו"ד ומגשרת להתרת הקשר בצורה מכבדת וטובה למענכם ולמען ילדיכם. 

 

להפרד או לתקן?

ההחלטה האם להפרד או לתקן הינה כולה שלכם, אולם לעיתים ציפיות בן הזוג האחד אינם עולים בקנה אחד עם ציפיות בן הזוג השני. גישור בין בני זוג בעיצומו של המשבר יכול לעזור לשני בני הזוג להבין את הצד השני ואת הצרכים ואת הרצונות שלכם, ובכך להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורם ועבורכם.

במידה שההחלטה תהיה להתיר את הקשר, תקבלו את כל העזרה שאתם זקוקים לה כדי לעשות את זה נכון במשרדה של עו"ד ומגשרת סיגל גאיה כסיף.

מגשרים לגירושין

שלוש שיטות גישור פופולריות למגשרי גירושין

מטרתם של כל מגשרי הגירושין היא לנהל כל סכסוך ומשבר בצורה מכבדת העונה על הצרכים והרצונות של כל הצדדים, לייצר אוירה שבה כל אחד יכול לחוש חופשי ובטוח לדבר על הרגשות שלו, על הפחדים שלו, על החששות מפני העתיד ועל ההשלכות של ההחלטה עליו ועל הילדים.

לאחר שנענות כל הציפיות, מוסדרים כל הנושאים הכלכליים והרכושיים, העתיד נראה בהיר יותר וההתחלה החדשה הופכת מרגשת במקום מאיימת. על מנת להשיג זאת ניתן לנקוט בשלוש שיטות גישור פופולריות:

  • הסכם ממון – הסכם הממון נחתם טרם הנישואין או החיים המשותפים והוא כורך יחדיו גם את הנושא הרכושי, הכספי ולעיתים גם את נושא הסדר המשמורת על הילדים. אף על פי שזוגות מאוהבים רבים נחרדים מהאפשרות לתכנן את הפרידה שלהם התהליך הזה יחסוך להם הרבה מאד עוגמת נפש, מלחמות מיותרות ומשאבים כספיים ונפשיים.
  • פגישת בירור לאן מועדות פנינו – דווקא בעין הסערה, כשהמשבר בשיאו ואינכם יודעים מה לעשות, זה הזמן להפגש ולדבר על זה. ייתכן שברגע שתקבלו הזדמנות לשוחח על כל מה שמציק ומפריע לכם, להקשיב לבן הזוג השני ולשמוע ממנו איך הוא רואה את הדברים, תלך התמונה ותתבהר האם פניכם לתיקון הקשר הזוגי באמצעות טיפול זוגי או הליכה לפרידה מוסכמת בדרכי שלום ועם הרבה כבוד הדדי.
  • גישור גירושין – גישור הגירושין הינו ניהול תהליך הפרידה באוירה רגועה כאשר שני הצדדים מביעים את הרצונות והצרכים שלהם, מקבלים הזדמנות הוגנת לדבר על הרגשות, הפחדים, החששות והתחושות שלהם לגבי העתיד ולהגיע להסכם משותף תוך חסכון משמעותי בזמן ובכסף.

 

סיגל גאיה כסיף – עו"ד ומגשרת

במשרדה של סיגל גאיה כסיף תוכל להגיע להסכם גירושין באוירה טובה ומכבדת המאפשרת לשני הצדדים להביע את רגשותיהם, תחושותיהם ורצונותיהם, לחסוך משאבי כסף וזמן ולהפרד יפה.

מגשרים לגירושין

אולי יעניין אותך גם

טיק טוק
כללי
איך להגיע לפור יו בטיקטוק?

טיקטוק הפכה בשנים האחרונות לאחת הפלטפורמות המרכזיות והמובילות מבין הרשתות החברתיות. הגלישה בטיקטוק מתאפשרת גם בפיד האישי של המשתמש וגם בעמוד פור יו, שמציג לכל

קרא עוד »
תרגול קסם
כללי
איך להתחיל לעסוק בקסמים?

ילדים ואנשים מבוגרים רבים רוצים לעסוק בקסמים ובקוסמות בצורה מקצועית או חובבנית. עיסוק בקסמים משפר את זריזות הידיים וחדות המחשבה, ותורם להגדלת הביטחון העצמי. אם

קרא עוד »
תואר קל יותר
כללי
האתר שיקל לכם על התואר

לפני 3 שנים סיימנו את לימודי התואר הראשון שלנו, לאחר שכל המכרים שלנו סברו שלא נצלח אותם. שכן, היינו ידועים כתלמידים חסרי קשב, שלא מסוגלים

קרא עוד »